PHL
Best Western The Ivy wall + I'M Hotel
سرویس صبحانه

7 شب اقامت دوتخت 109,000,000 ریال و 850 دلار

اطلاعات بیشتر
PHL
Dusit Thani Manila + Sheridan Beach Resort
سرویس صبحانه

7 شب اقامت دوتخت 109,000,000 ریال و 1,050 دلار

اطلاعات بیشتر
درباره تور

تور فیلیپین ویژه نوروز 98 - قابل فروش از 1 دی تا 20 اسفند

این تور از 27 , آذر , 1397 تا 20 , اسفند , 1397 معتبر می باشد.

قابلیت فروش: 7 شب

خدمات تور
برنامه سفر

روز 1 - به مانیلا میرسید.به استقبال شما می آیند و به هتل منتقل می شوید.شب را در هتل سپري می کنید.

روز 2 - صبحانه را در هتل میل میفرمایید.ساعت 9 صبح با اتومبیل به سمت آیالا (Ayala) در ماکاتی (Makati) که منطقه ي تجاري و اقتصادي مدرن کشور است، حرکت می کنید. به پارك امریکایی میرویم که یادمان بیش از 37000 سرباز است که در جنگ جهانی دوم کشته شده اند. از پارك ریزال (Rizal) که در آنجا قهرمان ملی کشور اعدام شد، دیدن می فرمایید. درون شهر دیوار کشیده شده ي اینترامیورس (Intramuros) ، قلعه ي قرون وسطایی اسپانیایی سانتیاگو قرار دارد که از باقدمت ترین استحکامات شرقی به شمار می رود. در کلیساي سن آگوستین (San Agustin) توقف می کنید، سپس به سرزمین هاي باز پس گرفته شده جایی که مرکز مجمع ها، تالار هنري، مرکز خرید با شکوه آسیایی که یکی از بزرگترین ها در جهان است،خواهید رفت. به هتل باز میگردید یا به گشت در مرکز خرید میپردازید. (در این صورت بازگشت به هتل بر عهده ي خودتان است.)

روز 3 - صبحانه را در هتل میل می کنید. روز را می توانید به تفریح و خرید در مانیلا سپري کنید.

روز 4 - صبحانه را در هتل میل میفرمایید. به استقبال شما می آیند و به فرودگاه محلی براي پرواز به پالاوان منتقل می شوید.به فرودگاه پورتو در پالاوان میرسید؛به استقبال شما می آیند و به دیدن زیبایی هاي این جزیره می روید.به مزرعه ي کروکودیل ها می رویم که انواع و اقسام گونه هاي این پستانداران را مشاهده می کنیم . سپس به بازار ،موزه و کلیسا می رویم. بعد، از دهکده ي آیواهیگ که محل نگهداري زندانیان است، دیدن می کنیم .

روز 5 - در جزیره و هتل بگذرانید. صبحانه را در هتل میل میفرمایید. اوقات روز را می توانید به تفریح و گردش سپري کنید.

روز 6 - تفریح در پالاوان

روز 7 - تفریح در پالاوان

روز 8 - صبحانه را در هتل میل میفرمایید.به فرودگاه محلی براي پرواز به مانیلا منتقل می شوید.در مانیلا به استقبال شما می آیند و براي بازگشت به فرودگاه بین المللی منتقل می شوید.

مدارک مورد نیاز تور