SGN
Equatorial - Daewoo - Golden Cruise
سرویس صبحانه

7 شب اقامت دوتخت 120,000,000 ریال و 1,050 دلار

اطلاعات بیشتر
SGN
RAMADA - Kuretakeso - Syrena Cruises
سرویس صبحانه

7 شب اقامت دوتخت 120,000,000 ریال و 850 دلار

اطلاعات بیشتر
درباره تور

تور ویتنام ویژه نوروز 98 - قابل فروش از 1 دی تا 20 اسفند

این تور از 1 , دی , 1397 تا 20 , اسفند , 1397 معتبر می باشد.

قابلیت فروش: 7 شب

خدمات تور
برنامه سفر

روز 1 - به فرودگاه بین المللی شھر سایگون می رسید. به محض رسیدن به استقبال شما می آیند و به ھتل در شھر سایگون منتقل می شوید.شب را در ھتل سپری می کنید.

روز 2 - صبحانه را در ھتل میل می فرمایید. سپس از تور شھر برای دیدن کاخ Reunification و فروشگاه Benh Tanh لذت می برید. سپس از Notre Dame Cathedral و اداره پست که به سبک فرانسوی توسط گوستاو ایفل طراحی شده، دیدن می فرمایید. پس از آن از موزه ی بقایای جنگ شامل خودروھای زرھی، بخش ھایی از توپخانه، بمب ھا و اسلحه ھای پیاده نظام که ھم در داخل و ھم در خارج نمایش داده شده اند، دیدن خواھید کرد. سپس به محله ی چینی نشین Cholon می رویم و از فروشگاه BinhTay و برج ساعت عظیم در مرکز آن دیدن می کنیم.تماشای پاگودای Thien Hau که توسط جمعیت کلیسای چینی در قرن 19 ساخته شده است را فراموش نکنید. شب را برای گردش یا خرید در شھر سایگون در اختیار خواھید داشت.

روز 3 - صبحانه را در ھتل میل می فرمایید. ساعت 9 صبح، اتومبیل شخصی ما شما را به ھتل در شھر موینه منتقل می کند. بقیه روز را به استراحت در ھتل می پردازید.

روز 4 - بعد از خوردن صبحانه به بازار پررونق خرید و فروش ماھی کن چا (Con Cha) می رویم. از معبد Thuy Tu که در آن اسکلت 100ھا نھنگ به نمایش گذاشته شده ، دیدن می کنیم. در میان آن ھا بزرگترین اسکلت نھنگ یافت شده در ویتنام ھم وجود دارد.سپس از برج Poshanu دیدن می کنیم. شب را در فانتیت اقامت می کنید.

روز 5 - صبحانه را در ھتل میل می کنید.سپس ازھتل شھر موینه به سمت شھر ھوشی مین برای پرواز به ھانوی خارج می شوید.شب را در ھتل شھر ھانوی سپری می کنید.

روز 6 - صبحانه را در ھتل میل می فرمایید. صبح از آرامگاه و موزه ی ھوشی مین، پاگودای one pillar، کاخ ریاست جمھوری به سبک مستعمراتی فرانسه، معبد تاریخی ادب وھنر و اولین مدرسه ی ویتنام که به افتخار کنفسیوس در سال 1070 ساخته شده، دیدن می کنید.

روز 7 - بعد از اینکه صبحانه را میل کردید، با اتومبیل به سمت خلیج ھالونگ که جزو میراث جھانی یونسکواس ت، حرکت می کنیم(3 ساعت و نیم). ھر کسی که به ویتنام سفر می کند نباید شانس دیدن خلیج ھالونگ، آمیزه ای زیبا از گذرگاه ھارمونیک کوه و دریا را از دست بدھد. تور هالونگ بی فول برد می باشد.

روز 8 - پس از لذت دیدن طلوع آفتاب، به سمت تعداد بی شماری تکه سنگ ھای آھکی که با شکل ھای عجیبشان از زمین سر بیرون آورده اند، حرکت می کنیم. در پناھگاه ساحلی برای در اختیار داشتن منظره ی وسیعی از خلیج ھالونگ، توقف می کنیم. سپس به ھانوی برمی گردید و به فرودگاه منتقل می شوید.

مدارک مورد نیاز تور